Plagosje me armë zjarri në Ksamil - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

03/12/2019 12:19

Plagosje me armë zjarri në Ksamil

Ballina

Gazeta Express

03/12/2019 12:19

Paraditen e sotme një person është qëlluar me armë gjahu në Ksamil.

 Ende nuk dihet motivi dhe identiteti të plagosurit.

Raportohet se ai është rreth moshës 70-vjeçare.

Deri më tani dyshohet se bëhet fjalë për një plagosje aksidentale, megjithatë policia po shkon në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.