Plagoset një person në Podujevë - Gazeta Express

Plagoset një person në Podujevë

Gazeta Express

23/05/2020 19:18

Pasditen e sotme në Podujevë një person është plagosur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor.

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Lexo Edhe:

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘ Ali Ajeti’ dhe për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Daut Hoxha.

“Më 23.05. 2020 në orën 16:16 kemi pranuar një informatë se një person është plagosur në Rr. ‘Ali Ajeti’ në Podujevë. Njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin”, thuhet në përgjigjen e policisë.