Pjesët e para: Dukagjini në epërsi ndaj Ballkanit, Prishtina ndaj Lirisë - Gazeta Express
string(70) "pjeset-e-para-dukagjini-ne-epersi-ndaj-ballkanit-prishtina-ndaj-lirise"

Pjesët e para: Dukagjini në epërsi ndaj Ballkanit, Prishtina ndaj Lirisë

Sport

Gazeta Express

17/09/2023 15:51

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e fundit të javës së pestë në Superligën e Kosovës.

Dukagjini e mbylli pjesën e parë me epërsi 1:0 ndaj Ballkanit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Altin Merlaku realizoi në minutën e 45-të për epërsinë e klinasve.

Gol pati edhe në pjesën e parë në ndeshjen mes Prishtinës dhe Lirisë, që u mbyll 1:0.

Leotrim Kryeziu shënoi në minutën e 34-t për epërsinë e kryeqytetasve.

/Gazeta Express/