Pjesa e parë: Spektakël në “Minatori”, gjithçka e barabartë - Gazeta Express
string(55) "pjesa-e-pare-spektakel-ne-minatori-gjithcka-e-barabarte"

Pjesa e parë: Spektakël në “Minatori”, gjithçka e barabartë

Futboll

Gazeta Express

23/05/2024 19:51

Ka përfunduar pjesa e parë finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati pas 10 minutave të parë është 30:30, shkruan Gazeta Express

Lexo Edhe:

Çereku i parë u mbyll me epërsi prej gjashtë pikëve të suharekasve, por mitrovicasit shkrinë epërsinë në 10 minutëshin e dytë.

Një atmosferë fantastike po mbizotëron në “Minatori” të Mitrovicës me palestrën e stërmbushur me tifozë.