Pjesa e parë: Interi në avantazh ndaj Genoas - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 15:56

Pjesa e parë: Interi në avantazh ndaj Genoas

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 15:56

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Interit dhe Genoa, e vlefshme për javën e 24-të në Serie A.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 1:o për Interin, shkruan Gazeta Express.

Goli i vetëm deri tash u shënua nga Romelu Lukaku qysh në sekondën e 30-të. /Gazeta Express/