Pjanic starton për Beshiktashin, Haaland titullar për Dortmundin - gati për super ndeshjen n'Champions - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

15/09/2021 18:07

Pjanic starton për Beshiktashin, Haaland titullar për Dortmundin – gati për super ndeshjen n’Champions

Futboll

Gazeta Express

15/09/2021 18:07

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Beshiktashit dhe Borussia Dortmundit.

Për Beshiktashin starton blerja e re e madhe e verës, Miralem Pjanic, që u largua nga Barcelona.

Lexo Edhe:

Për Dortmundin në sulm është i pazëvendësueshme, Erling Haaland, raporton Gazeta Express.

Beshiktash:

Dortmund:

Sfida që do të ahvillohet në stadiumin “Vodafone Park” do të startojë nga ora 18:45. /Gazeta Express/