Pitbullët sulmojnë modelen e Playboy, publikohen pamjet e rënda - Gazeta Express

Pitbullët sulmojnë modelen e Playboy, publikohen pamjet e rënda

Gazeta Express

19/02/2020 7:24

Modelja e Playboy është përballur me diçka të tmerrshme.

Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është hospitalizuar pasi e kanë sulmuar dy qenë të llojit Pitbull, shkruajnë mediat e huaja

Janë publikuar pamjet e tmerrshme ku shihet se ajo pothuajse gati e humbi njërën dorë dhe e kanë kafshuar deri në asht edhe në tjetrën.

E gjithë kjo ndodhi pasi ajo ishte duke u kujdesur për qenin e saj të ri derisa i vjetri u bë xheloz dhe e sulmoi.