Philips tregon se si i ish dashuri e nxiti të humbte peshë - Gazeta Express
string(58) "philips-tregon-se-si-i-ish-dashuri-e-nxiti-te-humbte-peshe"

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 21:44

Philips tregon se si i ish dashuri e nxiti të humbte peshë

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 21:44

Shaughna Phillips ka treguar se ajo është dashur të heq tulin në këmbë për shkak të liposuksionin të limfodemës dhe ka thënë që ishte ish i dashuri i saj që dëshironte të largonte peshën nga këmbët për shkak të mbi peshës së saj

Shaughna Phillips ka thënë se ajo është dashur të bëjë liposuksion për limfodemën e saj në këmbë dhe ka treguar për komentet e ish të dashurit të saj për trupin e saj.

Ylli i Love Island (28) ka thënë që ajo ka marrë këshilla nga mjeku se pse rridhte “lëng” nga këmbët e saj e që është dashur të lirohet me terapinë e liposuksionit, e cila është një procedurë për largimin e yndyrës që përdoret në operacionet plastike.

Shaughna është dashur ta largojë yndyrën nga pulpat e saj pasi që ishte diagnostifikuar me limfodemë – një gjendje afatgjate që shkakton ënjtën e indeve të pulpave në këmbë. /GazetaExpress/