Peticioni kundër Amber Heard arrin në katër milionë nënshkrime - Gazeta Express
string(62) "peticioni-kunder-amber-heard-arrin-ne-kater-milione-nenshkrime"

Peticioni kundër Amber Heard arrin në katër milionë nënshkrime

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 19:58

Peticioni për ta përjashtuar Amber Heard nga Aquaman 2 ka kaluar 4 milionë nënshkrime, kurse gjyqi për shpifje që kushton mes saj dhe ish burrit të saj Johnny Depp vazhdon

Një peticion që kërkon nga DC Warner Bros që ta largojë nga filmi “Aquaman 2” aktoren Amber Heard 2 ka vazhduar.

Lexo Edhe:

Kjo vije pasi që gjyqi për shpifje, që mund të kushtojë shumë para, do të vazhdojë javën që vjen.

Depp pretendon se ajo ka shpikur për të kurse ajo mendon se është viktimë e abuzimit familjarë.

Heard bëri kundër padi në vlerë prej 100 milionë dollarë duke thënë se ai shpifi dhe e quajti atë gënjeshtar. /GazetaExpress/