Pesë shenjat e horoskopit që janë të destinuara për t’u bërë të famshme - Gazeta Express
string(70) "pese-shenjat-e-horoskopit-qe-jane-te-destinuara-per-tu-bere-te-famshme"

Pesë shenjat e horoskopit që janë të destinuara për t’u bërë të famshme

Fun

Gazeta Express

29/02/2024 22:27

Shumë njerëz lindin me talente të veçanta, por disa shenja të zodiakut mund të kenë një avantazh që nga lindja, sipas Augustman.

Ndonëse shumë prej jush nuk do ta besonit se data juaj e lindjes ju jep një avantazh konkurrues ndaj të tjerëve, sfera e shtrirë e astrologjisë ofron një perspektivë unike për famën.

Lexo Edhe:

Thënë kështu, disa individë janë të destinuar të jenë në qendër të vëmendjes që nga lindja.

Por, cilat janë ato pesë shenjat e horoskopit që kanë shumë gjasa kundrejt shenjave të tjera për t’u bërë famshëm.

Për të vërtetuar këtë argument, Augustman analizoi listën e miliarderëve të Forbes për vitin 2023, duke nxjerrë një përmbledhje për personalitetet më të pasura dhe më të famshëm në mbarë globin.

Duke analizuar ditëlindjet e 500 miliarderëve në krye të listës, mund të thuhet me siguri se shenja e Peshores kryesonte këtë listë. Gaforrja ishte e dyta në listë, duke pasuar me Luanin, Demin si dhe Dashin.