Pesë banorë hynë në shtëpinë e Big Brother - Gazeta Express
string(42) "pese-banore-hyne-ne-shtepine-e-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

05/01/2022 0:38

Pesë banorë hynë në shtëpinë e Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

05/01/2022 0:38

Surpriza ka ardhur në fund të Big Brother Albania

Kanë qenë pesë banorë që kanë hyrë në shtëpi. I pari që ka hyrë ka qenë ka qenë koreografi Dritan.

Lexo Edhe:

Egzona Rafuna, prezantuesja e RTK-së ka qenë banorja e radhës që ka hyrë në shtëpi të Big Brother, për të vazhduar me Xhesidën këngëtare.

I katërti ka qenë tenisti dhe ekonomisti Arbër Sylstarova po ashtu edhe ekonomist. /GazetaEpress/