Përveç Rozës, edhe kjo banore u eliminua mbrëmë nga BBVA - Gazeta Express
string(55) "pervec-rozes-edhe-kjo-banore-u-eliminua-mbreme-nga-bbva"

Rozë

Gazeta Express

12/05/2024 7:52

Përveç Rozës, edhe kjo banore u eliminua mbrëmë nga BBVA

Rozë

Gazeta Express

12/05/2024 7:52

Përveç Roza Latit, dje Erjola Doçi i ka dhënë fund rrugëtimit në Big Brother.

Në intervistën pas daljes, e pyetur nëse ndihej të ishte e vërtetë aludimi që janë penalizuar sepse Juli nuk u kishte dhënë hapësirë të flisnin, Erjola tha: “Ajo që na ka bashkuar me Julin janë ngacmimet, batutat dhe këto janë veti karakteriale të tijat. Lëre ça thonë këta, iku sepse u largua nga unë. Kjo nuk është humbje.”

Lexo Edhe:

Ledioni: Ke qenë një nga personazhet më të veçantë dhe më të përbërë të këtij edicioni. Nuk e di si e bëre, por e bëre.

Erjola: Duke qenë vetëvetja. Unë ju jam tejet mirënjohëse që më dhatë mundësinë që ti tregojë publikut që nuk jam vetëm ajo. Pavarësisht disa momenteve… I kemi dhënë shumë ngjyra. Ndonjëherë ngjyrat jo të çelëta, por janë të nevojshme edhe ato për të treguar personazhin tonë 360 gradë.

Ledioni: Mendon se ndikoi në largimin tuaj fakti që nuk ju dha hapsirë nga Juli të flisnit.

Erjola: Ajo që na ka bashkuar me Julin janë ngacmimet, batutat dhe këto janë veti karakteriale të tijat. Lëre ça thonë këta, iku sepse u largua nga unë. Kjo nuk është humbje.

Ori: Më vjen shumë keq që doli sot, do ta doja edhe ca ditë brenda shtëpisë. Për pak ditë që kanë mbetur nuk është se bën ndonjë diferencë të madhe. Unë e kam duartrokitur rrugëtimin e saj që realisht kështu nuk e kishim njohur dhe jam shumë e lumtur që Erjola ja dha këtë mundësi vetes që publiku ta njihte në mënyrë më personale. /TCH/