Përplasje mes Vivien dhe Getinjos, prishën raportet - Gazeta Express
string(50) "perplasje-mes-vivien-dhe-getinjos-prishen-raportet"

TV/Film

Gazeta Express

21/12/2022 19:43

Përplasje mes Vivien dhe Getinjos, prishën raportet

TV/Film

Gazeta Express

21/12/2022 19:43

U mendua se do të jenë një çift interesant por duket se gjërat do të përfundojnë në shtëpi

Pak para xhirimeve të një video të një kënge, Vivien dhe Getinjo janë “kapur” me njëri-tjetrin, këngë kjo që u krijua nga banorët brenda shtëpisë.

Lexo Edhe:

Reperi i tha të dashurës së gjërat kanë ndryshuar që nga ky moment, ka shkruar Klan Kosova, transmeton Gazeta Express.