Përplasja e Blerandos dhe Azemit, klipi që tregon në detaje se si nisi gjithçka - Gazeta Express
string(78) "perplasja-e-blerandos-dhe-azemit-klipi-qe-tregon-ne-detaje-se-si-nisi-gjithcka"

Përplasja e Blerandos dhe Azemit, klipi që tregon në detaje se si nisi gjithçka

TV/Film

Gazeta Express

21/11/2023 0:22

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonist, Blerandon dhe Azemin.

Brenda klipit shihet përplasja e tensionuar mes dyshes, e cila ka ndodhur tek pjesa e pishinës së shtëpisë.

Lexo Edhe:

Debati ka qenë i ashpër, dhe të njëjtin, mund ta ndiqni përmes videos në linkun e mëposhtëm.