Përplas makina 10-vjeçarin në Vlorë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

04/12/2021 18:04

Përplas makina 10-vjeçarin në Vlorë

Shqiperi

Gazeta Express

04/12/2021 18:04

Vlorë- Me datë 04.12.2021,rreth orës 17:10,në aksin rrugor ” Rruga e Çipajve”, shtetasi R.M.,21 vjeç, duke drejtuar automjetin e markës tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasin e mitur D.M.,10 vjeç.
Shtetasi u shoqërua për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Vlorë, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo Edhe: