Përlotët stresi, treguan se ish gruaja e tij vuan nga tumori në tru - Gazeta Express
string(66) "perlotet-stresi-treguan-se-ish-gruaja-e-tij-vuan-nga-tumori-ne-tru"

TV/Film

Gazeta Express

28/12/2022 22:04

Përlotët stresi, treguan se ish gruaja e tij vuan nga tumori në tru

TV/Film

Gazeta Express

28/12/2022 22:04

Stresi ka treguar për herë të parë se ish-gruaja e tij Keisi, ka tumor dhe kistë në tru.

Teksa po rrëfehej para banorëve të dënuar, reperi u përlot dhe tha për këtë arsye flet shpesh për të, pasi kjo është brenga e tij më e madhe.

Lexo Edhe:

Në fund, reperi u mërzit dhe u ngrit nga shtrati për t’u qetësuar.

Ndiqni videon