Përlotet Rudina Dembacaj, kujton babanë e ndjerë! - Gazeta Express
string(47) "perlotet-rudina-dembacaj-kujton-babane-e-ndjere"

Përlotet Rudina Dembacaj, kujton babanë e ndjerë!

TV/Film

Gazeta Express

04/05/2022 15:32

Aktorja e mirënjohur shqiptare Rudina Dembacaj gjatë intervistës së realizur në emisionin Shija e Anës te Ana Rustemi kujtoi babanë e ndjerë.

Ajo kujtoi babanë, mungesën e tij si dhe…

Lexo Edhe:

Për më tepër deklaratën e saj mund ta dëgjoni në këtë video…

Kurse emisionin e tërësishëm, të tretin me radhë “Shija e Anës”, mund ta dëgjoni këtu…