Përleshen katër futbollistë, Man Utd e përgënjeshtron lajmin - Gazeta Express
string(59) "perleshen-kater-futbolliste-man-utd-e-pergenjeshtron-lajmin"

Futboll

Gazeta Express

19/09/2023 12:54

Përleshen katër futbollistë, Man Utd e përgënjeshtron lajmin

Futboll

Gazeta Express

19/09/2023 12:54

Manchester United nuk është duke kaluar momente të mira në këtë fillim-sezoni.

Aktualisht, “Djajtë e Kuq” e shohin veten në vendin e 13-të në tabelë, ndërsa trajneri Erik ten Hag rrezikon të shkarkohet.

Lexo Edhe:

E pas humbjes nga Brightoni duket se nervat janë ngritur në dhomat e zhveshjes së United.

Sipas mediumit britanik “The Sun”, në fund të ndeshjes së humbur nga skuadra e De Zerbit, ka pasur përleshje mes lojtarëve të Man Utd, përcjell “Gazeta Express”.

Gjithçka duket se ka nisur pas një diskutimi mes Bruno Fernandes dhe Scott McTominay, ndërsa duket se aty janë përfshirë edhe Lisandro Martinez e Victor Lindelof.

Klubi anglez megjithatë ka përgënjeshtruar gjithçka, sipas mediumit tjetër britanik, “Daily Mail”. /Gazeta Express/