Përfundon sfida në BBV3. Ja cilët banorë rezistuan për 21 orë? - Gazeta Express
string(60) "perfundon-sfida-ne-bbv3-ja-cilet-banore-rezistuan-per-21-ore"

TV/Film

Gazeta Express

23/02/2024 20:25

Përfundon sfida në BBV3. Ja cilët banorë rezistuan për 21 orë?

TV/Film

Gazeta Express

23/02/2024 20:25

Vesa dhe Arta kanë fituar sfidën e rezistencës të dhënë dje nga “Vëllai i Madh”. Vajzat kanë qëndruar për më shumë se 21 orë në një ambient duke mbajtur shtypur një buton.

Ato kanë thyer rekordin e banorëve që fituan këtë sfidë edicionin e kaluar dhe qëndruan rreth 14 orë. Në këtë sfidë rezistoi edhe Fationi i cili në moment të fundit u dorëzua. Po ashtu edhe Erjola arriti të rezistonte më shumë se 18 orë.

Lexo Edhe:

Së shpejti në shtëpi pritet të mbërrijë një zarf i bardhë me shpërblimin nga “Vëllai i Madh” për realizimin e sfidës.

Për më shumë shihni videon më poshtë: