Përfshihet nga flakët automjeti në Tiranë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

28/05/2020 17:56

Përfshihet nga flakët automjeti në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

28/05/2020 17:56

Pasditen e sotme një automjet është përfshirë nga flakët në zonën e Laprakës në Tiranë.

“Më datë 28.05.2020, rreth orës 17:20, tek kryqëzimi i Laprakës, si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtues shtetasin K.V., ku ka vetëm dëme materiale.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.