Për një fjalë, burri e goditi dhe e rrëzoi gruan nga shkallët lëvizëse të metrosë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

15/09/2021 15:50

Për një fjalë, burri e goditi dhe e rrëzoi gruan nga shkallët lëvizëse të metrosë

Lajme

Gazeta Express

15/09/2021 15:50

Një kërkim është nisur për të gjetur një sulmues i cili goditi një grua në shkallët lëvizëse të metrosë në Nju Jork.

Sipas mediave të huaja, viktima, 32 vjeçe, i tha burrit të thoshte ‘më falni’ pasi u përplasën me njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Pamjet tronditëse tregojnë se ai vuri këmbën në gjoksin e saj dhe e dërgoi atë të fluturonte në stacionin Atlantic Avenue-Barclays Center.

Si pasojë, gruaja mbeti me lëndime në shpinë, krahë, këmbë, gjurin e djathtë dhe kofshën e djathtë – por ajo refuzoi trajtim mjekësor.

Oficerët konfirmuan se dyshja u përfshinë në një “shkëmbim verbal” rreth orës 19:15. /Telegrafi/