“Për ne je fituese”, emocionohet Juliana, vëllai i saj i dhuron unazë - Gazeta Express
string(65) "per-ne-je-fituese-emocionohet-juliana-vellai-i-saj-i-dhuron-unaze"

TV/Film

Gazeta Express

18/03/2023 0:21

“Për ne je fituese”, emocionohet Juliana, vëllai i saj i dhuron unazë

TV/Film

Gazeta Express

18/03/2023 0:21

Befasitë për finalistët e Big Brother Vip Kosova në natën finale sonte nuk kanë të ndalur.

Juliana Nura mori një dhuratë të çmueshme nga familja e saj, të cilën ia dha vëllau i saj, në ambientet e Klan Arenës.

Vëllai i saj i tha Xhulit se ata si familje atë e konsiderojnë si fituese të BBVK-ës, dhe janë krenare me prezantimin e saj dhe lojën që e ka bërë brenda shtëpisë më të madhe në vend për 103 ditë sa ka qëndruar brenda.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.