Për ku është nisë Era kaq seksi - Gazeta Express

Gazeta Express

29/06/2020 20:35

Për ku është nisë Era kaq seksi

Gazeta Express

29/06/2020 20:35

Era Istrefi është shfaqur sot me disa foto tepër seksi që i ka postuar nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja kosovare ka qenë e qetë gjatë gjithë pandemisë, derisa ishte shfaqur vetëm njëherë me disa foto që i kishte bërë gjatë ditëlindjes se vajzës së motrës së saj, këngëtares Nora Istrefi.

Por, sot ajo ka postuar disa foto ku shihet në një avion derisa poshtë fotografive ka shkruar:

“Po shkoj diku”.

Këngëtarja pas këngës “Bonbon” nuk ka pas suksese të mëdha derisa disa këngë të saj kanë pasur sukses të kufizuar dhe jo atë që është pritur në fillimet e këngëtares pasi që nënshkroi kontratën me Sony Entertainment. /GazetaExpress/