Për Angelan, “frika është një iluzion” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 3:46

Për Angelan, “frika është një iluzion”

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 3:46

Modelja dhe shkrimtarja, Angela Martini vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale

Derisa ajo kishte pauzuar gjatë pandemisë, kështu nuk është duke bërë në këtë vit ku ajo është shumë aktive me foto provokative në rrjet.

Sot ajo duket se ka dhënë një intervistë për një revistë biznesi derisa ka thënë se “frika është një iluzion”.

“Frika është një iluzion. Dashuria është superfuqia më e madhe”, ka shkruar modelja derisa pozon e veshur me veshje serioze por që thekson gjoksin e saj – asetin kryesor të modeles. /GazetaExpress/