Për 2Ton, të krijon hite është e thjesht për të - Gazeta Express

Për 2Ton, të krijon hite është e thjesht për të

Gazeta Express

04/06/2020 2:15

2ton së shpejti vjen me këngë të re dhe mendon se do të jetë hit.

2Ton ka paralajmëruar fansat se po vjen me një projekt të ri muzikor, të cilin do ta publikojë shumë shpejt, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor pritet të publikohet gjatë kësaj jave. Derisa ndodhet në studio duke punuar, 2Ton ka theksuar se për të është shumë e lehtë që të bëjë hite.

“Për mu leht me bo hit hit”, ka shkruar ai pranë postimit.

Kujtojmë se “Boni t’fala” titullohet projekti i fundit muzikor nga 2Ton, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.