Për 20 minuta, 10 herë pyetja e njëjtë për 10 vjet studime, Nagavci refuzon të përgjigjet për diplomimin me vonesë - Gazeta Express
string(112) "per-20-minuta-10-here-pyetja-e-njejte-per-10-vjet-studime-nagavci-refuzon-te-pergjigjet-per-diplomimin-me-vonese"

Për 20 minuta, 10 herë pyetja e njëjtë për 10 vjet studime, Nagavci refuzon të përgjigjet për diplomimin me vonesë

Lajme

Gazeta Express

22/09/2022 22:27

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka refuzuar të përgjigjet pyetjes së T7 për mesataren e ulët në studimet master dhe kohëzgjatjen e këtyre studimeve.

Ajo është pyetur dhjetë herë për të njëjtën pyetje, por nuk ka dhënë përgjigje.

Lexo Edhe:

Ekipi i televizionit T7, ka ndjekur nga pas Nagavcin nga Ministria e Arsimit deri në Parlament duke ia kërkuar një përgjigje por ajo ka refuzuar.

Për më shumë shikoni kroniken: