Penelope Cruz e vajza e Johnny Depp shkëlqejnë në Javën e Modës në Paris - Gazeta Express

Penelope Cruz e vajza e Johnny Depp shkëlqejnë në Javën e Modës në Paris

Yjet

Gazeta Express

26/01/2021 18:42

Penelope Crus është dukur elegante me një fustan të zi derisa ka pozuar bashkë me Lily-Rose Depp dhe Marion Cotillard para Javës së Modës në Paris që do të mbahet nga Chanel Haute Couture

Derisa ajo është edhe fituese e çmimit Oscar, ajo po ashtu është e njohur edhe në fushën e modelingut, pasi që disa herë ka qenë fytyrë e shtëpive të famshme të modës.

Penelope Cruz (46) është ambasadore e brendit Channel dhe të martën ajo është shfaqur e mahnitshme duke pozuar në një fustan të hapur të zi.

Ajo ka pozuar krah disa yjeve të njohur, në mesin e tyre Lily-Rose Depp (vajza e Johnny Depp), e cila po ashtu ëshët dukur bukur në këtë paraqitje.

Një tjetër aktore ka rënë në sy dhe ajo është fituesja e çmimit Oscar, Marion Cotillard (45) derisa është duke u shfaqur Java e Modës në Paris nga Chanell për sezonin pranverë/verë 2021. /GazetaExpress/