“Pelepele”, projekti interesant ndërkombëtar i Luanës - Gazeta Express
string(50) "pelepele-projekti-interesant-nderkombetar-i-luanes"

“Pelepele”, projekti interesant ndërkombëtar i Luanës

Muzike

Gazeta Express

22/07/2022 19:21

Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj më të ri, i cili është shumë special pasi erdhi në bashkëpunim me Rayvanny.

Ylli shqiptar dhe artisti me famë ndërkombëtare kanë bashkuar forcat duke sjell një këngë me titull ‘’Pelepele’’.

Lexo Edhe:

Kënga me plot ritëm erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Kujtojmë se Rayvanny më herët ka bashkëpunuar edhe me artistin tjetër ndërkombëtar, Maluma me këngën ‘’Tetema’’.

Nga ana tjetër, Luana Vjollca sapo ka mbyllur me sukses projektin “Thuaje”, një projekt që na preku zemrat me rrëfimet e sinqerta, të pasqyruara më pas edhe në këngët përkatëse. /GazetaExpress/