Peja mposhtet nga Hapoel Beer Sheva në Izrael - Gazeta Express
string(45) "peja-mposhtet-nga-hapoel-beer-sheva-ne-izrael"

Peja mposhtet nga Hapoel Beer Sheva në Izrael

Sport

Gazeta Express

14/03/2023 19:10

Peja ka regjistruar humbjen e dytë në Ligën Ballkanike.

Skuadra e drejtuar nga Rami Hadar u mposht nga Hapoel Beer Sheva, skuadër që ia kishte shkaktuar edhe humbjen e parë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndeshja përfundoi me rezultatin 88:81.

Krahas dy humbjeve, Peja deri më tani ka regjistruar shtatë fitore dhe renditet e dyta në tabelë me 16 pikë.

Për Hapoel Beer Sheva ishte kjo fitorja e nëntë, krahas një humbjeje.

Skuadra izraelite prin në tabelë me 19 pikë. /Gazeta Express/