Peja e regjistron fitoren e tretë radhazi në Ligën Ballkanike - Gazeta Express
string(61) "peja-e-regjistron-fitoren-e-trete-radhazi-ne-ligen-ballkanike"

Peja e regjistron fitoren e tretë radhazi në Ligën Ballkanike

Sport

Gazeta Express

30/11/2022 22:43

Peja ka shënuar fitore kundër Milenijumit në Ligën Ballkanike.

Pejanët fituan në Podgoricë me rezultatin 76:89, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Brad Waldow me 22 pikë dhe Rodney Purvis me 21 sosh, ishin dy basketbollistët më të dalluar në fitoren e “Verdhezinjve”.

Peja tani ka tri fitore nga po aq ndeshje të zhvilluara në Ligën Ballkanike.

/Gazeta Express/