“Pe du ni motër”, deklarata virale e 5-vjeçares me kërkesën për prindërit e saj - Gazeta Express
string(76) "pe-du-ni-moter-deklarata-virale-e-5-vjecares-me-kerkesen-per-prinderit-e-saj"

Rozë

Gazeta Express

11/08/2023 16:22

“Pe du ni motër”, deklarata virale e 5-vjeçares me kërkesën për prindërit e saj

Rozë

Gazeta Express

11/08/2023 16:22

Eda Bahtiri, 5-vjeçarja e ftuar në emisonin e verës në T7, ka dhuruar një spektakël me deklaratat e saj.

Ajo si shikuese e rregullt e televizionit gjithmonë ka pasur dëshirë të jetë pjesë e studios.

Lexo Edhe:

Pasion i saj është edhe modelizmi e fotot.

“Më pëlqejnë shumë fotot dhe modelingu, i dua shumë kam dëshirë të jem pjesë e reklamave”, tha ajo.

Mes tjerash, ajo ka një kërkesë të veçantë për prindërit e saj.

Shikojeni videon: