Pavarësisht problemeve me ta, Britney Spears thotë se e do familjen - Gazeta Express
string(66) "pavaresisht-problemeve-me-ta-britney-spears-thote-se-e-do-familjen"

Pavarësisht problemeve me ta, Britney Spears thotë se e do familjen

Rozë

Gazeta Express

16/05/2024 11:20

Britney Spears ka folur për marrëdhënien me familjen e saj.

42-vjeçarja ka pasur një lidhje të tensionuar me familjen e saj që kur u lirua nga konservatori, transmeton Klankosova.tv.

Lexo Edhe:

Ajo dhe babai i saj, Jamie, ish-konservatori i saj, ishin në një betejë tepër të gjatë ligjore.

Në fillim të këtij muaji, ajo pretendoi se nëna e saj Lynne ishte përgjegjëse që paramedikët të thirreshin në një hotel. Pavarësisht gjithë dramës, Britney reflektoi se si ajo “nuk mund t’i ndihmojë”, por i donte ata në një postim reflektues në mediat sociale.

Duke postuar në Instagram të mërkurën, Britney ndau një foto të Lynn me vajzat e Jamie Lynn në një tavolinë pikniku. Fotoja ishte nga postimi i motrës së saj për ditën e nënës.

“Të gjithë kemi probleme me familjen tonë. Unë nuk jam në këtë foto, por sigurisht që ndihem sikur jam”, ka shkruar Britney.

“Gjithsesi… po e postoj këtë foto sepse familja ime është absolutisht e bukur dhe më mungon. Doja ta shpërndaja këtë foto, sepse edhe pse nuk jam në të… sigurisht që u ndjeva sikur të isha”, shkroi artistja.