Pasi u bë nënë, këto fjalë emocionale i thotë Anjeza Shahini


Gazeta Express
3 Dhjetor 2019 23:43

Këngëtarja Anjeza Shahini, e cila u bë e njohur nga emisioni për zbulimin e talenteve “Ethet e së premtes mbrëma”, ka pasur fjalë tepër emocionale pasi që u bë nënë

Këngëtarja u bë nënë në mars të këtij viti dhe që nga ajo kohë ajo nuk e ka ekspozuar asnjëherë fytyrën e vajzës së saj.

Anjeza, e cila është e martuar me një britanik, e ka pagëzuar vajzën me emër Tori Kelis Connolly, e që nga ajo kohë Anjeza është përkujdesur në maksimum për vajzën e saj.

Madje ajo as nuk e ka ekspozuar atë në rrjetet sociale me fotografi.

“Gjithmonë kam kujtuar se fëmijëria është periudha më e bukur e jetës, por e paskam pasur gabim, mëmësia qenka ç’qenka”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se pesë vitet fundit nuk ishte aktive në muzikë derisa ajo i është përkushtuar totalisht familjes së saj. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart