Pasi braktisi muzikën për t'iu përkushtuar fesë, Fero ndryshon edhe emrin - Gazeta Express
string(71) "pasi-braktisi-muziken-per-tiu-perkushtuar-fese-fero-ndryshon-edhe-emrin"

Pasi braktisi muzikën për t’iu përkushtuar fesë, Fero ndryshon edhe emrin

Rozë

Gazeta Express

11/09/2023 22:11

Ish-reperi i njohur me nofkën “Fero” e ka ndërruar emrin pak kohë pasi njoftoi se e ka braktisur muzikën për t’iu përkushtuar fesë islame.

Emri i ri i “Feros” do të jetë “Khattab”, këtë e ka kumtuar ai përmes një insta-storie.

Lexo Edhe:

Ai vazhdimisht poston gjëra me elemente islame, madje kishte dhënë një intervistë “duke u shprehur i penduar për veprat e mëhershme”.

Gjatë kohës sa ishte në muzikë, ka qenë ndër reperët më të komentuar, dhe jo vetëm për shkak të muzikës së tij. /Gazeta Express