Pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen, Xhensila Myrtezaj reagon për herë të parë! - Gazeta Express
string(76) "pasi-bes-kallaku-konfirmoi-ndarjen-xhensila-myrtezaj-reagon-per-here-te-pare"

Yjet

Gazeta Express

26/03/2024 21:31

Pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen, Xhensila Myrtezaj reagon për herë të parë!

Yjet

Gazeta Express

26/03/2024 21:31

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku së fundmi ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja e tij, këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

Ai ka zbuluar se fëmijët e tyre jetojnë me Xhensilën, të cilës iu është referuar si ish-bashkëshortja, duke zbuluar se janë divorcuar.

Lexo Edhe:

Mirëpo mesa duket rreth kësaj deklarate ka reaguar edhe vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një video, ku duket Xhensila teksa po bënte ushtrime në palester, ndërsa në sfond kishte vënë këngën e Beyonces “Survivor”.

“Unë do mbijetoj.

Unë nuk heq dorë.

Unë nuk ndalem.

Do punoj shumë dhe do ja dal”, ishin disa nga vargjet e këngës.

Shiko videon: