Pas vetëm tre muajsh, Fernando Santos shkarkohet nga Besiktasi - Gazeta Express
string(61) "pas-vetem-tre-muajsh-fernando-santos-shkarkohet-nga-besiktasi"

Pas vetëm tre muajsh, Fernando Santos shkarkohet nga Besiktasi

Futboll

Gazeta Express

13/04/2024 22:43

Fernando Santos nuk është më trajner i Besiktasit.

Trajneri portugez mori drejtimin e klubit turk vetëm tre muaj më parë, por që nuk i eci ashtu siç duhej.

Lexo Edhe:

Besiktasi në pesë ndeshjet e fundit nuk ka shënuar asnjë fitore, duke humbur tri dhe barazuar në dy të tjera.

Aktualisht, ata gjenden në pozitën e katërt me 48 pikë, teksa dy ekipet e para, Galatasaray dhe Fenerbahce kanë nga 84, respektivisht 82.