Pas takimit të mbrëmshëm, partnerja ka dy fjalë për Albin - Gazeta Express
string(56) "pas-takimit-te-mbremshem-partnerja-ka-dy-fjale-per-albin"

Pas takimit të mbrëmshëm, partnerja ka dy fjalë për Albin

TV/Film

Gazeta Express

21/02/2024 21:54

Partnerja e Albi Nakos, Doris, mbrëmjen e së martës mbërriti në shtëpinë e ‘BBV3’ për të surprizuar partnerin e saj dhe për t’i kërkuar atij të largohet nga gara, kjo pasi sipas saj Albi nuk e ka gjetur veten në atë lojë dhe nuk ka dhënë maksimumin e tij.

Albi bëri një premtim për të dhe për të gjithë publikun ku u shpreh se do të ndryshonte dhe do të bëhej më aktiv në lojë.

Lexo Edhe:

Mbrëmjen e sotme nëpërmjet një statusi në ‘Instagram’ Doris shkruan: ‘Sido që të shkojë ti i meriton të gjitha…”