Pas shumë vitesh lidhje, ndahen çifti i njohur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

02/08/2021 8:57

Pas shumë vitesh lidhje, ndahen çifti i njohur

Rozë

Gazeta Express

02/08/2021 8:57

Shantel Jackson dhe Nelly i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dyshja që ka qenë bashkë që nga viti 2014, kanë vendosur të ndajnë rrugët duke qëndruar vetëm miq.

Ishte aktorja, e cila konfirmoi lajmin pas një pyetjeje të një fansi.

Lexo Edhe:

Shantel Jackson & Nelly Are No Longer Together [Photos] | lovebscott.com

Aktorja nuk preferoi të ndate informacione të tjera se kur u ndanë dhe as Nelly nuk ka folur për këtë çështje. Një vit më parë, gjatë një interviste televizive, Nelly tha se ata po shkonin drejt fejesës.

Nelly Shares Why Shantel Jackson Is the One, Talks Potential Engagement  (Exclusive) | Entertainment Tonight

Ajo është e mrekullueshme. Është si një drogë. Ne kalojmë një kohë të mirë, e kuptojmë njëri-tjetrin. Kemi kaq shumë të përbashkëta.”, tha asokohe Nelly.