­Pas shumë kohësh, Ledri Vula e Getoar Selimi shihen së bashku - Gazeta Express
string(60) "pas-shume-kohesh-ledri-vula-e-getoar-selimi-shihen-se-bashku"

­Pas shumë kohësh, Ledri Vula e Getoar Selimi shihen së bashku

Rozë

Gazeta Express

04/07/2022 17:53

Dy reperët e njohur, Ledri Vula dhe Ghetto Geasy janë parë të shoqëruar me njëri-tjetrin, pas shumë vitesh.

Kjo dëshmon se dyshja kanë marrë një hap për të rikuperuar raportin e tyre miqësor dhe kolegial.

Lexo Edhe:

Ledri Vula fillimisht ishte pjesë e labelit Baba Stars, të Getoar Selimit, deri kur u largua përkohësisht nga muzika, në vitin 2012.