Pas shfaqjes si lepurushe e Playboy, Nora duket kështu sonte - Gazeta Express
string(59) "pas-shfaqjes-si-lepurushe-e-playboy-nora-duket-keshtu-sonte"

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 23:18

Pas shfaqjes si lepurushe e Playboy, Nora duket kështu sonte

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 23:18

Nora Istrefi zgjodhi që festën e Halloween ta festojë si një bukuroshe e Playboy gjatë vikendit

Shembullit të saj kishte shkuar edhe motra e saj më e vogël, këngëtarja Era Istrefi.

E sot pas kësaj feste Nora është paraqitur me një stil të thjesht dhe të përditshëm në disa foto që ka postuar në Instagram.

Ajo kishte veshur një pallto të lëkurës dhe tuta të zeza sportive. /GazetaExpress/