Pas sherrit të bujshëm, Cllevio dhe Noizy fotografohen së bashku - Gazeta Express
string(63) "pas-sherrit-te-bujshem-cllevio-dhe-noizy-fotografohen-se-bashku"

Rozë

Gazeta Express

02/02/2023 19:25

Pas sherrit të bujshëm, Cllevio dhe Noizy fotografohen së bashku

Rozë

Gazeta Express

02/02/2023 19:25

Pak kohë më parë u rrethuam nga lajmet pët përplasjet mes reperit Noizyt dhe mbretit të Tik Tok Cllevios, ku veç dhunës nga njëri tjetri pasuan me dëmtim objektesh si dhe arrestimin e Cllevios.

Por pavarësisht Cllevio si një person pozitiv duket se i ka lënë inatet mënjanë. Kryefjala.com ka siguruar një foto të Noizyt dhe Cllevios së bashku.

Lexo Edhe:

Duke treguar edhe njëherë se Cllevio ka vendosur të lërë pas çdo gjë që ka ndodhur.