Pas reagimit të Fifit, Top Channel fshin promon për Big Brother Albania VIP 2 - Gazeta Express
string(76) "pas-reagimit-te-fifit-top-channel-fshin-promon-per-big-brother-albania-vip-2"

Pas reagimit të Fifit, Top Channel fshin promon për Big Brother Albania VIP 2

TV/Film

Gazeta Express

26/10/2022 22:16

Top Channel e ka fshirë videon promo për Big Brother Albania VIP 2, e ku paralajmërohej edicioni i dytë i këtij reality-show

Nga kjo promo u mor vesh se Arbana Osmani do të jetë prezantuesja e emisionit dhe jo ashtu sikurse ishte thënë më parë – pra atë do të mund të udhëhiqte Bora Zemani – prezantuese kjo që për momentin është duke e prezantuar emisionin tjetër të Top Channel, “Dancig With the Stars”.

Por, pas promos Fifi ka dal me një reagim të gjatë me disa video në InstaStory e ku akuzonte Top Channel për shkatërrim të karrierës.

Pas kësaj Top Channel e ka fshirë videon e promovuese për këtë spektakël ashtu si edhe faqja zyrtare e Big Brother Albania VIP 1, e cila videon e fundit të postuar e ka atë të para 34 javëve.

Pas këtij Top Channel e ka larguar nga faqet e saj këtë promo dhe duket se reagimi i Fifit ka pasur efekt. /GazetaExpress/