Pas pesë viteve Kida dhe Mozzik me bashkëpunim të ri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/05/2020 0:56

Pas pesë viteve Kida dhe Mozzik me bashkëpunim të ri

Rozë

Gazeta Express

14/05/2020 0:56

Të gjithë e kujtojnë këngën “Premtimet” të Kidës dhe Mozzik më 2015

E të gjithë fansat që kanë dashur që të kenë një bashkëpunim të kësaj dysheje, atëherë ai pritet që të ndodh shumë shpejt.

Këtë e ka konfirmuar në një intervistë në NIN vetë reperi Mozzik, i cili ka thënë se bashkëpunimi i tyre tashmë është gati dhe pritet që vetëm ti realizohet klipi.

“Premtimet” e Kidës dhe Mozzik që kishte arritur një sukses të jashtëzakonshëm. Ajo ka pasur deri tani më shumë se 48 milionë klikime.

Detaje të këtij bashkëpunimi ende nuk janë bërë të ditura por që pritet të bëhen shpejt nga vetë këngëtarët. /GazetaExpress/