Pas pavarësisë ku tha se ka “nji flamur”, Dua ka një lajm të ri - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

17/02/2020 22:50

Pas pavarësisë ku tha se ka “nji flamur”, Dua ka një lajm të ri

Ballina

Gazeta Express

17/02/2020 22:50

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka një vit të gjatë përpara ku do të sjell hite të ndryshme për fansat e saj

Kështu ajo ka paralajmëruar edhe sonte ku ka thënë se “është në xhirime”, por nuk ka saktësuar se a është në xhirime të ndonjë videoklipi të ri apo të ndonjë gjëje tjetër.

Por, projekti i saj me sa duket do të quhet “Physical”.

Megjithatë, Dua pritet që të aktivizohet me këngë të reja gjatë 2020-ës, pasi që viti i kaluar ishte një vit i saj, ku ajo fitoi edhe Grammy.

Para këtij lajmi, Dua kishte uruar pavarësinë e Kosovës me disa fjalë interesante ku si duket nuk i pëlqen edhe aq flamuri i Kosovës.

Ajo në postimin e saj kishte shkruar me hashtag #njikombnjiflamur, kurse më vonë kishte postuar flamurin e Kosovës por me shqiponje në mes dhe kishte shkruar një thënie të kompanisë së babait të saj, Dukagjin Lipa, një slogan më saktësisht ku shkruhej: Ka vetëm një vend. Tjerat gjëra janë nuanca…/GazetaExpress/