Pas ndarjes nga Tuna, Cozman prezanton të dashurën për herë të parë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

09/06/2021 10:31

Pas ndarjes nga Tuna, Cozman prezanton të dashurën për herë të parë

Rozë

Gazeta Express

09/06/2021 10:31

Pas ndarjes nga këngëtarja Tuna, Cozman është shkëputur nga showbizi dhe ka mbajtur çdo gjë sekrete rreth jetës së tij private.

Para pak javësh, Tuna është bërë nënë për herë të dytë, ndërkohë edhe reperi Cozman ka prezantuar të dashurën e tij.

Ai ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” me të, teksa i ka vendosur dorën në bel.