Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur një tjetër ish-konkurrente - Gazeta Express

Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur një tjetër ish-konkurrente

Rozë

Gazeta Express

11/06/2021 14:57

Para disa ditësh, ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, konfirmoi publikisht ndarjen nga Sara.

Në deklaratën që bëri në rrjetin social “Instagram”, edhe një person që më parë e quante ‘vëlla’ i ka punuar pas shpinës, e që ka lënë të nënkuptohet se ishte për ish-mikun e tij Andin.

Së fundmi, Atdheu u shfaq shumë i afërt edhe me ish-konkurrenten Shqipe Hysenaj. Dyshja më parë kishin mos pajtime të mëdha.

Gjatë kohës që Shqipja po bënte një video duke ecur në rrugë, Atdheu afrohet dhe i dhuron asaj një puthje në faqe.

“Atdhe Xharavina ti je i çmendur, gjejeni me çfarë do vije ne Fier? Ma beri zili”, ka shkruar ajo.