Pas ndarjes nga Jonida dhe Bora, binjakët Veshaj flasin për herë të parë në ''Soiree'' ''Jemi beqarë..'' - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/06/2021 14:41

Pas ndarjes nga Jonida dhe Bora, binjakët Veshaj flasin për herë të parë në ”Soiree” ”Jemi beqarë..”

Rozë

Gazeta Express

29/06/2021 14:41

Mbrëmjen e fundit në “Soiree” të ftuar ishin Romeo & Donald Veshaj për këngën e tyre të re “Margarita”.

Përse kjo këngë tani? Përse ky titull, por edhe për gjithçka tjetër dy binjakët më të famshëm u rrëfyen në “Soiree”.

Lexo Edhe:

“Ne nuk jemi këngëtarë, ne thjeshtë duam të sjellim energji të mirë te njerëzit” thanë ata.

Nuk kishin si të mungon edhe pyetjet për jetën private, ku djemtë ishin hermetikë, “Nuk kemi të dashura” thanë Romeo & Donald Veshaj.