Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara i "rikthehet" Maxi Lopezit - Gazeta Express
string(58) "pas-ndarjes-nga-icardi-wanda-nara-i-rikthehet-maxi-lopezit"

Futboll

Gazeta Express

22/09/2022 23:31

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara i “rikthehet” Maxi Lopezit

Futboll

Gazeta Express

22/09/2022 23:31

Wanda Nara dhe Mauro Icardi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Kjo është njoftuar nga Wanda Nara përmes një postimi në profilin e saj në Instagram, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, Wanda Nara tani ia ka bërë follow ish-burrit të saj, Maxi Lopezit.

Me Maxi Lopez, Wanda Nara ishte e martuar për pesë vite dhe dyshja kanë tre fëmijë së bashku.

Edhe Lopez ia ka kthyer followin Wandas, madje ai e ndjek edhe motrën e Wandas, Zairan.