Pas ndarjes nga Besi, Xhensila bën veprimin e papritur - Gazeta Express
string(53) "pas-ndarjes-nga-besi-xhensila-ben-veprimin-e-papritur"

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila bën veprimin e papritur

Rozë

Gazeta Express

13/02/2024 10:48

Xhensila Myrtezaj duket se sapo i ka shtuar më shumë dyshimet për një divorc me Besin, nga një foto që ajo ka publikuar në Instagram ku duket se nuk e ka unazën e martesës në gisht.

Prej ditësh rrjeti po zien nga aludimet, teksa ata nuk e ndjekin më njeri tjetrin në Instagram dhe gjithashtu këngëtarja i ka fshirë të gjitha fotot me Besin.

Lexo Edhe:

Kjo është hera e dytë që çifti përflitet se po ndahet, asokohe ata i dhanë fund zërave me një deklaratë publike, ndërsa tani askush prej tyre nuk i ka komentuar ende aludimet e radhës.