Pas lajmit se është në lidhje, Arta vjen me një set të mahnitshëm fotosh - Gazeta Express
string(71) "pas-lajmit-se-eshte-ne-lidhje-arta-vjen-me-nje-set-te-mahnitshem-fotosh"

Pas lajmit se është në lidhje, Arta vjen me një set të mahnitshëm fotosh

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 1:03

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka postuar një set fotografik të mahnitshëm në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare, e cila është e njohur për udhëtimet e saj të shtrenjta dhe veshjen po ashtu, mbrëmë ka treguar pak nga i dashuri i saj më i ri.

Lexo Edhe:

Edhe pse nuk ka treguar se kush është ky fatlum, megjithatë modelja ka treguar se tashmë është në një lidhje dashurie.

E sonte Arta ka postuar një set fotosh nga ditëlindje ku ajo ka të veshur një fustan të kuq.

Por, ajo që bie në sy është se ajo nuk i ka flokët e saj natyrale, kaçurrela, por i ka bërë të drejta dhe me ngjyrë të zezë. /GazetaExpress/